Konsultacje z rzecznikiem patentowym

Bezpłatne konsultacje z rzecznikiem patentowym zaplanowano 6.06.2018 r. w godzinach 10:00 – 14:00 w biurze kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi w Krakowie przy ul. Kamieńskiego 47.

Warunki uczestnictwa: dane osobowe zamieszczone w formularzu będą wykorzystane wyłącznie w celu zgłoszenia udziału i organizacji wydarzenia „Konsultacje z rzecznikiem patentowym”, które odbędzie się 6.06.2018 r.  w Krakowie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez ich podania nie można dokonać zgłoszenia udziału w organizowanym przez nas wydarzeniu. Administratorem danych jest organizator wydarzenia.

Formularz rejestracyjny

W godzinach:

Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych przez kancelarię JWP Rzecznicy Patentowi, Fundację JWP i podmioty powiązane w celach marketingowych.

Zgadzam się na wykorzystywanie mojego adresu e-mail do przesyłania informacji handlowych, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dostępnej na stronie www.fundacja-jwp.pl