Szkolenia

Strategie ochrony własności przemysłowej
Zapraszamy na warsztaty "Strategie ochrony własności przemysłowej", które odbędą się 20.09.2017 roku w Gdyni. Szkolenie poprowadzi rzecznik patentowy i radca prawny Alicja Kicińska-Fujawa.
20
wrz
Ochrona software w IP – od teorii do praktyki
Fundacja JWP wraz z partnerami serdecznie zapraszają 14.06.2017 roku w Gdańsku na bezpłatne szkolenie pt. „Ochrona software w IP – od teorii do praktyki".
14
cze
2017
Własność intelektualna w life science
Fundacja JWP wraz z partnerami zaprasza na szkolenie „Własność intelektualna w life science”. Spotkanie odbędzie się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji.
16
Prawo autorskie dla grafików
Fundacja JWP wraz z partnerami zapraszają na bezpłatne warsztaty "Prawo autorskie dla grafików". Warsztaty są 5 spotkaniem w ramach cyklu szkoleń z zakresu IP dla agencji reklamowych i brandingowych.
15
2017
Jeśli nie znak towarowy to może wzór przemysłowy?
Fundacja JWP wraz z partnerami zapraszają na bezpłatne warsztaty "Jeśli nie znak towarowy to może wzór przemysłowy?". Warsztaty są 4 spotkaniem w ramach cyklu szkoleń z zakresu IP dla agencji reklamowych i brandingowych.
20
kwi
2017
Jakie problemy można napotkać zgłaszając znak do rejestracji?
Fundacja JWP wraz z partnerami zapraszają na bezpłatne warsztaty "Jakie problemy można napotkać zgłaszając znak do rejestracji?". Warsztaty są 3 spotkaniem w ramach cyklu szkoleń z zakresu IP dla agencji reklamowych i brandingowych.
15
mar
2017
Znak towarowy jako część strategii budowania silnej marki
Fundacja JWP wraz z partnerami zapraszają na bezpłatne warsztaty pt. "Znak towarowy jako część strategii budowania silnej marki". Warsztaty są 2 spotkaniem w ramach cyklu szkoleń z zakresu IP dla agencji reklamowych i brandingowych.
08
lut
2017
Wynalazki a badania patentowe. Co każdy wynalazca i przedsiębiorca wiedzieć powinien?
Fundacja JWP i kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zapraszają wszystkich uczestników konkursu "Innowator Mazowsza" na szkolenie pt. „Wynalazki a badania patentowe. Co każdy wynalazca i przedsiębiorca wiedzieć powinien? ”.
25
sty
2017
Czy każde logo może być znakiem towarowym?
Fundacja JWP wraz z partnerami zapraszają na bezpłatne warsztaty pt. "Czy każde logo może być znakiem towarowym". Spotkanie jest inauguracją cyklu szkoleń z zakresu IP dla agencji reklamowych i brandingowych.
17
sty
2017
Software – utwór czy wynalazek? Prawdy i mity o ochronie programów komputerowych
Fundacja JWP wraz z partnerami serdecznie zapraszają 17.11.2016 roku we Wrocławiu na bezpłatne szkolenie pt. „Software – utwór czy wynalazek? Prawdy i mity o ochronie programów komputerowych”.
17
lis
2016
Własność przemysłowa majątkiem przedsiębiorstwa. Możliwości finansowania ze środków UE działalności badawczo – rozwojowej i wdrożeniowej przedsiębiorstw
Fundacja JWP wraz z partnerami serdecznie zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. "Własność przemysłowa majątkiem przedsiębiorstwa. Możliwości finansowania ze środków UE działalności badawczo – rozwojowej i wdrożeniowej przedsiębiorstw"
26
paź
2016
Jak wykorzystać badania patentowe w relacjach nauki i biznesu?
Fundacja JWP wraz z partnerami serdecznie zapraszają na bezpłatne szkolenie „Jak wykorzystać badania patentowe w relacjach nauki i biznesu?", które odbędzie się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji.
21
paź
2016
„Prawo autorskie, ochrona praw twórców do utworu. Dotacje na innowacje” – szkolenie w Krakowie
Fundacja JWP wraz z partnerami zapraszają na bezpłatne szkolenie "Prawo autorskie, ochrona praw twórców do utworu!" Spotkanie odbędzie się w Krakowie.
07
cze
2016
Szkolenie „Inspiracja? Kopia? Czy podróbka? Świat podróbek i naruszeń wokół nas. Weź dotacje na innowacje” w Gdańsku
Czy nanosząc bezprawnie na towar, znak towarowy należący do innego podmiotu popełniamy przestępstwo? W jaki sposób mogę walczyć z podróbkami? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas majowego spotkania w Gdańsku.
31
2016
Dzień Własności Intelektualnej. Ochrona własności przemysłowej na nowo – szkolenie w Warszawie
Światowy Dzień Własności Intelektualnej to święto ustanowione przez Światową Organizację Własności Intelektualnej obchodzone corocznie 26.04. Z tej okazji zapraszamy na szkolenie na temat nowych przepisów dotyczących ochrony własności przemysłowej.
25
kwi