Szkolenia

Startuj z patentem!
Fundacja JWP i kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zapraszają uczestników konkursu "Startuj z Mazowsza" na szkolenie "Startuj z patentem!".
29
2018
„Praktycznie (wszystko) o strategii ochrony praw własności intelektualnej i przemysłowej w przedsiębiorstwie”
Fundacja JWP zaprasza na szkolenie pt. „Praktycznie (wszystko) o strategii ochrony praw własności intelektualnej i przemysłowej w przedsiębiorstwie". W trakcie spotkania zostanie również podsumowany projekt "Rzecznicy Talentów".
14
Wynalazek … i co dalej? Praktycznie o ochronie patentowej wynalazków
Fundacja JWP i kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zapraszają wszystkich uczestników konkursu "Innowator Mazowsza" oraz przedsiębiorców i naukowców na szkolenie "Wynalazek … i co dalej? Praktycznie o ochronie patentowej wynalazków".
lut
2018
Webinar „Wynalazki pod ochroną – patenty, wzory użytkowe, tajemnica przedsiębiorstwa”
Fundacja JWP oraz partnerzy projektu Rzecznicy Talentów zapraszają na webinar „Wynalazki pod ochroną – patenty, wzory użytkowe, tajemnica przedsiębiorstwa”, który odbędzie się 11 stycznia o 16. Spotkanie poprowadzi rzecznik patentowy Piotr Godlewski.
11
2018
Webinar „Znaki towarowe – użyteczne narzędzie w strategii przedsiębiorstwa”
Zapraszamy na webinar pt. „Znaki towarowe – użyteczne narzędzie w strategii przedsiębiorstwa”, który odbędzie się 23 listopada o 16:00. Spotkanie poprowadzi rzecznik patentowy Magdalena Maksimowska z kancelarii JWP.
23
lis
Strategie ochrony własności przemysłowej
Zapraszamy na warsztaty "Strategie ochrony własności przemysłowej", które odbędą się 20.09.2017 roku w Gdyni. Szkolenie poprowadzi rzecznik patentowy i radca prawny Alicja Kicińska-Fujawa.
wrz
Ochrona software w IP – od teorii do praktyki
Fundacja JWP wraz z partnerami serdecznie zapraszają 14.06.2017 roku w Gdańsku na bezpłatne szkolenie pt. „Ochrona software w IP – od teorii do praktyki".
14
2017
Własność intelektualna w life science
Fundacja JWP wraz z partnerami zaprasza na szkolenie „Własność intelektualna w life science”. Spotkanie odbędzie się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji.
16
maj
Prawo autorskie dla grafików
Fundacja JWP wraz z partnerami zapraszają na bezpłatne warsztaty "Prawo autorskie dla grafików". Warsztaty są 5 spotkaniem w ramach cyklu szkoleń z zakresu IP dla agencji reklamowych i brandingowych.
15
maj
2017
Jeśli nie znak towarowy to może wzór przemysłowy?
Fundacja JWP wraz z partnerami zapraszają na bezpłatne warsztaty "Jeśli nie znak towarowy to może wzór przemysłowy?". Warsztaty są 4 spotkaniem w ramach cyklu szkoleń z zakresu IP dla agencji reklamowych i brandingowych.
kwi
2017
Jakie problemy można napotkać zgłaszając znak do rejestracji?
Fundacja JWP wraz z partnerami zapraszają na bezpłatne warsztaty "Jakie problemy można napotkać zgłaszając znak do rejestracji?". Warsztaty są 3 spotkaniem w ramach cyklu szkoleń z zakresu IP dla agencji reklamowych i brandingowych.
15
mar
2017
Znak towarowy jako część strategii budowania silnej marki
Fundacja JWP wraz z partnerami zapraszają na bezpłatne warsztaty pt. "Znak towarowy jako część strategii budowania silnej marki". Warsztaty są 2 spotkaniem w ramach cyklu szkoleń z zakresu IP dla agencji reklamowych i brandingowych.
08
lut
2017
Fundacja JWP i kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zapraszają wszystkich uczestników konkursu "Innowator Mazowsza" na szkolenie pt. „Wynalazki a badania patentowe. Co każdy wynalazca i przedsiębiorca wiedzieć powinien? ”.
25
2017
Czy każde logo może być znakiem towarowym?
Fundacja JWP wraz z partnerami zapraszają na bezpłatne warsztaty pt. "Czy każde logo może być znakiem towarowym". Spotkanie jest inauguracją cyklu szkoleń z zakresu IP dla agencji reklamowych i brandingowych.
17
2017
Fundacja JWP wraz z partnerami serdecznie zapraszają 17.11.2016 roku we Wrocławiu na bezpłatne szkolenie pt. „Software – utwór czy wynalazek? Prawdy i mity o ochronie programów komputerowych”.
17
lis