Unijny znak towarowy, a Brexit – jak utrzymać ochronę w Wielkiej Brytanii
Data i Godzina: 2020-12-10 | 10:00
Miejsce: Webinar - Online

Spotkanie w szczególności przeznaczone jest dla osób i firm, które posiadają prawa ochronne na znaki towarowe i wzory przemysłowe i chcą je zachować na terenie Wielkiej Brytanii mimo Brexitu.

1 stycznia 2021 Wielka Brytania przestanie być członkiem Unii Europejskiej. W związku z tym, powstanie potrzeba by zapewnić ciągłość i skuteczność ochrony wyłącznej dla unijnych znaków i wzorów niezależnie na terytorium Wielkiej Brytanii. Brak reakcji może w praktyce oznaczać utratę wyłączność w tej jurysdykcji.

Magdalena Maksimowska - rzecznik patentowy, szefowa zespołu znaków towarowych i wzorów przemysłowych warszawskiego biura kancelarii JWP.

• Czy unijne znaki towarowe obowiązujące na terenie Wielkiej Brytanii wymagają dodatkowych formalności, aby były w mocy?

• Jak zgłaszać znaki towarowe w okresie przejściowym?

• Jak zgłaszać znaki towarowe po 31 grudnia 2020, co się zmieni?

• Jakie są koszty ochrony praw własności przemysłowej na terenie Wielkiej Brytanii po Brexicie?

• Czat/ rozmowa z ekspertem

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymagana rejestracja poprzez formularz.

Wypełniając formularz akceptujecie Państwo poniższe:

• Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych przez kancelarię JWP Rzecznicy Patentowi, Fundację JWP i podmioty powiązane w celach marketingowych.
  • Zgadzam się na wykorzystywanie mojego adresu e-mail do przesyłania informacji handlowych, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  • Oświadczam, że zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dostępnej na stronie www.fundacja-jwp.pl