„Własność intelektualna firmy – polisa na czas kryzysu”- WEBINAR
„Własność intelektualna firmy  – polisa na czas kryzysu”- WEBINAR
Data i Godzina: 2020-04-27 | 11.00-12.00
Miejsce: Webinar - online

Webinar skierowany do przedsiębiorców różnych sektorów rynku.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak w czasie kryzysu można zarządzać własnością przemysłową, tak aby przedsiębiorstwo mogło przetrwać najtrudniejszy czas, a także co zrobić by prawa wyłączne mogły stanowić zabezpieczenie dla firmy.

Dorota Rzążewska - krajowy i europejski rzecznik patentowy, radca prawny

• Jak korzystać z praw własności przemysłowej w czasach spadku koniunktury?
  • Ile warte są prawa własności intelektualnej w firmie?
  • Jak zabezpieczyć prawa własności przemysłowej na czas kryzysu? O czym należy pamiętać?
  • Czy inwestując w prawa własności intelektualnej inwestujemy w przyszłość?

Udział w webinarze jest bezpłatny!

Wystarczy zarejestrować się poprzez formularz.

Wypełniając formularz akceptujecie Państwo poniższe:

• Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych przez kancelarię JWP Rzecznicy Patentowi, Fundację JWP i podmioty powiązane w celach marketingowych.
  • Zgadzam się na wykorzystywanie mojego adresu e-mail do przesyłania informacji handlowych, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  • Oświadczam, że zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dostępnej na stronie www.fundacja-jwp.pl

Zgadzam się