Data i Godzina: 2016-10-26 | 11:00 - 14:00
Miejsce: Agencja Rozwoju Pomorza, Al. Grunwaldzka 472D, Gdańsk

Przedsiębiorcy

Fundacja JWP, JWP Rzecznicy Patentowi i Agencja Rozwoju Pomorza serdecznie zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. "Własność przemysłowa majątkiem przedsiębiorstwa. Możliwości finansowania ze środków UE działalności badawczo – rozwojowej i wdrożeniowej przedsiębiorstw".

Alicja Kicińska- Fujawa, krajowy i europejski rzecznik patentowy, dyrektor biura JWP Rzecznicy Patentowi w Krakowie

Łukasz Narloch, specjalista ds. funduszy europejskich, Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

• Prawa własności przemysłowej jako składnik majątku przedsiębiorstwa.
  • Ile kosztują prawa wyłączne?
  • Jaką wartość mają prawa własności przemysłowej?, czyli wartość praw wyłącznych w aktywach spółki.
  • Obrót prawami własności przemysłowej
  • Jak korzystać z praw własności przemysłowej, aby odnosić sukcesy w grze rynkowej?
  • Przykłady wykorzystania praw wyłącznych jako narzędzia działań firmy na rynku konkurencyjnym.
  • Aktualne możliwości finansowania ze środków UE działalności badawczo – rozwojowej i wdrożeniowej przedsiębiorstw
  • Podsumowanie i dyskusja

Szkolenie jest bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie się w poniższym formularzu. W przypadku rezygnacji z seminarium prosimy o przesłanie informacji na adres fundacji: fundacja@jwp-fundacja.pl.