Cykl szkoleń dla grafików i agencji reklamowych

Fundacja JWP, kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi, Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej, Polskie Stowarzyszenie Marketingu oraz magazyn „Grafmag” serdecznie zapraszają na cykl szkoleń z zakresu ochrony własności intelektualnej, który jest adresowany do grafików, twórców identyfikacji wizualnej, przedstawicieli agencji marketingowych/reklamowych/brandingowych.

Cykl obejmuje pięć spotkań:

Szkolenia są bezpłatne i odbędą się w terminie od stycznia do maja 2017 roku.  Więcej informacji na temat poszczególnych warsztatów (w tym formularz rejestracyjny) jest dostępnych po kliknięciu na odpowiedni tytuł.