W dniu 1 i 11 listopada biuro fundacji będzie nieczynne w związku z przerwą świąteczną.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z raportem dotyczącym zawodu rzecznika patentowego.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z raportem z realizacji projektu edukacyjnego Rzecznicy Talentów edycja IV.
Zakończyła się już IV edycja projektu Rzecznicy Talentów! Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom, ekspertom i uczestnikom i zachęcamy do zapoznania się z opracowanymi przez nas raportami.
W dniach 3-4 maja nasza fundacja będzie nieczynna.
Konkurs o staż w Kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi
Zapraszamy do udziału w konkursie o płatny staż w kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi w ramach projektu Rzecznicy Talentów! Pobierz studium przypadku i zaproponuj ochronę praw własności intelektualnej przedstawionego rozwiązania.
W ramach cyklu materiałów video Mecenas Dorota Rzążewska, wprowadzi widzów w świat własności intelektualnej. Ile są warte np. znaki towarowe?
W 2021 r. będzie można uzyskać znaczne obniżki opłat za zgłoszenie znaku towarowego i wzoru przemysłowego w Europejskim Urzędzie ds. Własności Intelektualnej (EUIPO).
Uprzejmie informujemy, iż dnia 11 listopada br. biuro fundacji będzie zamknięte z uwagi na przypadające Święto Niepodległości.
Mimo pandemii po raz kolejny Fundacja JWP i eksperci z kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi wezmą udział w projekcie edukacyjnym "Własność intelektualna w Twojej szkole" Urzędu Patentowego RP.
Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.
Zgadzam się
x