Szkolenia

Rzecznicy Talentów – Nie podrabiaj! Nie naruszaj! Czyli kto i kiedy działa wbrew prawu?
Zapraszamy na czwarte spotkanie w ramach IV edycji projektu Rzecznicy Talentów
mar
2021
Rzecznicy Talentów – Wykorzystanie znaków towarowych i wzorów przemysłowych w strategii przedsiębiorstwa
Zapraszamy na trzecie spotkanie w ramach IV edycji projektu Rzecznicy Talentów
lut
2021
Unijny znak towarowy, a Brexit – jak utrzymać ochronę w Wielkiej Brytanii
Zapraszamy na darmowe spotkanie online dotyczące praktycznych aspektów zmian dotyczących ochrony znaków towarowych i wzorów przemysłowych, które wejdą w życie w wyniku nadchodzącego Brexitu.
gru
2020
Rzecznicy Talentów – Wynalazki pod ochroną – patenty, wzory użytkowe, tajemnica przedsiębiorstwa
Zapraszamy na pierwszy webinar w ramach projektu Rzecznicy Talentów.
lis
Rzecznicy Talentów – Świat innowacji a świat własności intelektualnej
Zapraszamy na pierwszy webinar w ramach projektu Rzecznicy Talentów.
paź
2020
Nowe sądy własności intelektualnej – praktyczny przewodnik dla przedsiębiorców
Już 1 lipca ruszają wyspecjalizowane sądy ds. własności intelektualnej. Nowe instrumenty prawne, 4 wyznaczone lokalizacje sądów, specjalnie przeszkoleni sędziowie – szykuje się dużo zmian. Zmiany w praktyce przedstawią nasi eksperci podczas webinara.
lip
2020
Zrób porządek w prawach własności intelektualnej z ekspertami JWP
Rozmowy z JWP to nowa forma spotkań na żywo z ekspertami kancelarii JWP.
cze
2020
„Innowacje pracownicze w warunkach pracy zdalnej”- WEBINAR
Fundacja JWP wraz z kancelarią JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zaprasza na bezpłatny webinar skierowany do pracodawców, których pracownicy świadczą pracę zdalną dla firmy.
maj
„Własność intelektualna firmy  – polisa na czas kryzysu”- WEBINAR
„Własność intelektualna firmy – polisa na czas kryzysu”- WEBINAR
Fundacja JWP wraz z kancelarią JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zaprasza na bezpłatny webinar z okazji Światowego Dnia Własności Intelektualnej.
kwi
2020
Konsekwencje nowelizacji prawa własności przemysłowej dla branży chemicznej
Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi wraz z Partnerem - Polską Izbą Przemysłu Chemicznego serdecznie zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. "Konsekwencje nowelizacji prawa własności przemysłowej dla branży chemicznej".
kwi
2020
Nowelizacja prawa własności przemysłowej – co każdy przedsiębiorca wiedzieć powinien?
Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zaprasza swoich klientów na szkolenie Nowelizacja prawa własności przemysłowej - co każdy przedsiębiorca wiedzieć powinien?
mar
2020
Czy każdy wynalazek można opatentować?
Fundacja JWP i kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zapraszają wszystkich uczestników konkursu "Innowator Mazowsza" na szkolenie "Czy każdy wynalazek można opatentować?".
lut
Ochrona wynalazków w LifeScience
Zapraszamy pracowników instytutów naukowo-badawczych z sektora biotechnologicznego, chemicznego i farmaceutycznego na szkolenie dotyczące ochrony wynalazków.
gru
2018
Webinar „Jak chronić pomysły, które ulepszają świat?”
Zapraszamy na webinar „Jak chronić pomysły, które ulepszają świat?”, który odbędzie się 6 listopada 2018. Spotkanie poprowadzi Iwona Płodzich-Hennig z Kancelarii JWP.
lis
Startuj z patentem!
Fundacja JWP i kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zapraszają uczestników konkursu "Startuj z Mazowsza" na szkolenie "Startuj z patentem!".
cze
Zgadzam się