Szkolenia

Nowe sądy własności intelektualnej – praktyczny przewodnik dla przedsiębiorców
Już 1 lipca ruszają wyspecjalizowane sądy ds. własności intelektualnej. Nowe instrumenty prawne, 4 wyznaczone lokalizacje sądów, specjalnie przeszkoleni sędziowie – szykuje się dużo zmian. Zmiany w praktyce przedstawią nasi eksperci podczas webinara.
lip
2020
Zrób porządek w prawach własności intelektualnej z ekspertami JWP
Rozmowy z JWP to nowa forma spotkań na żywo z ekspertami kancelarii JWP.
2020
„Innowacje pracownicze w warunkach pracy zdalnej”- WEBINAR
Fundacja JWP wraz z kancelarią JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zaprasza na bezpłatny webinar skierowany do pracodawców, których pracownicy świadczą pracę zdalną dla firmy.
maj
„Własność intelektualna firmy  – polisa na czas kryzysu”- WEBINAR
„Własność intelektualna firmy – polisa na czas kryzysu”- WEBINAR
Fundacja JWP wraz z kancelarią JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zaprasza na bezpłatny webinar z okazji Światowego Dnia Własności Intelektualnej.
kwi
2020
Konsekwencje nowelizacji prawa własności przemysłowej dla branży chemicznej
Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi wraz z Partnerem - Polską Izbą Przemysłu Chemicznego serdecznie zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. "Konsekwencje nowelizacji prawa własności przemysłowej dla branży chemicznej".
kwi
2020
Nowelizacja prawa własności przemysłowej – co każdy przedsiębiorca wiedzieć powinien?
Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zaprasza swoich klientów na szkolenie Nowelizacja prawa własności przemysłowej - co każdy przedsiębiorca wiedzieć powinien?
mar
2020
Czy każdy wynalazek można opatentować?
Fundacja JWP i kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zapraszają wszystkich uczestników konkursu "Innowator Mazowsza" na szkolenie "Czy każdy wynalazek można opatentować?".
lut
Ochrona wynalazków w LifeScience
Zapraszamy pracowników instytutów naukowo-badawczych z sektora biotechnologicznego, chemicznego i farmaceutycznego na szkolenie dotyczące ochrony wynalazków.
gru
2018
Webinar „Jak chronić pomysły, które ulepszają świat?”
Zapraszamy na webinar „Jak chronić pomysły, które ulepszają świat?”, który odbędzie się 6 listopada 2018. Spotkanie poprowadzi Iwona Płodzich-Hennig z Kancelarii JWP.
lis
Startuj z patentem!
Fundacja JWP i kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zapraszają uczestników konkursu "Startuj z Mazowsza" na szkolenie "Startuj z patentem!".
2018
„Praktycznie (wszystko) o strategii ochrony praw własności intelektualnej i przemysłowej w przedsiębiorstwie”
Fundacja JWP zaprasza na szkolenie pt. „Praktycznie (wszystko) o strategii ochrony praw własności intelektualnej i przemysłowej w przedsiębiorstwie". W trakcie spotkania zostanie również podsumowany projekt "Rzecznicy Talentów".
Wynalazek … i co dalej? Praktycznie o ochronie patentowej wynalazków
Fundacja JWP i kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zapraszają wszystkich uczestników konkursu "Innowator Mazowsza" oraz przedsiębiorców i naukowców na szkolenie "Wynalazek … i co dalej? Praktycznie o ochronie patentowej wynalazków".
lut
2018
Webinar „Wynalazki pod ochroną – patenty, wzory użytkowe, tajemnica przedsiębiorstwa”
Fundacja JWP oraz partnerzy projektu Rzecznicy Talentów zapraszają na webinar „Wynalazki pod ochroną – patenty, wzory użytkowe, tajemnica przedsiębiorstwa”, który odbędzie się 11 stycznia o 16. Spotkanie poprowadzi rzecznik patentowy Piotr Godlewski.
sty
2018
Webinar „Znaki towarowe – użyteczne narzędzie w strategii przedsiębiorstwa”
Zapraszamy na webinar pt. „Znaki towarowe – użyteczne narzędzie w strategii przedsiębiorstwa”, który odbędzie się 23 listopada o 16:00. Spotkanie poprowadzi rzecznik patentowy Magdalena Maksimowska z kancelarii JWP.
lis
2017
Strategie ochrony własności przemysłowej
Zapraszamy na warsztaty "Strategie ochrony własności przemysłowej", które odbędą się 20.09.2017 roku w Gdyni. Szkolenie poprowadzi rzecznik patentowy i radca prawny Alicja Kicińska-Fujawa.
wrz
2017