Jak nowe technologie zmienią „twarz marki” Twojej firmy?
Z okazji Światowego Dnia Własności Intelektualnej, dnia 26 kwietnia br. Fundacja JWP wraz z Partnerem merytorycznym kancelarią JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zaprasza na szkolenie „Jak nowe technologie zmienią „twarz marki” Twojej firmy?”.
2023
Przygotuj się na nowy system ochrony patentowej w Europie (#UPC) – strategie i procedury w praktyce.
Fundacja JWP wraz z partnerem marytorycznym - kancelarią JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zaprasza na szkolenie w formule online.
mar
2023
„Ekspansja za wielką wodę, czyli co trzeba wiedzieć  o ochronie  znaków towarowych w USA”- WEBINAR
„Ekspansja za wielką wodę, czyli co trzeba wiedzieć o ochronie znaków towarowych w USA”- WEBINAR
Fundacja JWP wraz z kancelarią JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zaprasza na bezpłatny webinar.
cze
Protection of inventions in Poland and worldwide
Free webinar on 19th Oct’21 for all people interested in protection of innovations not only in Poland but worldwide as well. Please be with us and get to know how to protect an innovation? What is a patent document? And much more!
paź
2021
Rzecznicy Talentów – Praktycznie (wszystko) o strategii ochrony praw własności intelektualnej i przemysłowej i roli rzecznika patentowego w Twoim biznesie. Podsumowanie projektu
Zapraszamy na siódme spotkanie w ramach IV edycji projektu Rzecznicy Talentów
2021
Rzecznicy Talentów – Ochrona własności intelektualnej w świecie technologii cyfrowych i Internecie
Zapraszamy na szóste spotkanie w ramach IV edycji projektu Rzecznicy Talentów
2021
Własność intelektualna w e-commerce, czyli co powinniśmy wiedzieć prowadząc działalność w sieci
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online dotyczące praktycznych aspektów ochrony praw własności intelektualnej przy prowadzeniu biznesu online.
Rzecznicy Talentów – Prawa autorskie w pracy naukowej i biznesie
Zapraszamy na piąte spotkanie w ramach IV edycji projektu Rzecznicy Talentów
2021
Rzecznicy Talentów – Nie podrabiaj! Nie naruszaj! Czyli kto i kiedy działa wbrew prawu?
Zapraszamy na czwarte spotkanie w ramach IV edycji projektu Rzecznicy Talentów
mar
2021
Rzecznicy Talentów – Wykorzystanie znaków towarowych i wzorów przemysłowych w strategii przedsiębiorstwa
Zapraszamy na trzecie spotkanie w ramach IV edycji projektu Rzecznicy Talentów
lut
Unijny znak towarowy, a Brexit – jak utrzymać ochronę w Wielkiej Brytanii
Zapraszamy na darmowe spotkanie online dotyczące praktycznych aspektów zmian dotyczących ochrony znaków towarowych i wzorów przemysłowych, które wejdą w życie w wyniku nadchodzącego Brexitu.
gru
2020
Rzecznicy Talentów – Wynalazki pod ochroną – patenty, wzory użytkowe, tajemnica przedsiębiorstwa
Zapraszamy na pierwszy webinar w ramach projektu Rzecznicy Talentów.
lis
Rzecznicy Talentów – Świat innowacji a świat własności intelektualnej
Zapraszamy na pierwszy webinar w ramach projektu Rzecznicy Talentów.
paź
2020
Nowe sądy własności intelektualnej – praktyczny przewodnik dla przedsiębiorców
Już 1 lipca ruszają wyspecjalizowane sądy ds. własności intelektualnej. Nowe instrumenty prawne, 4 wyznaczone lokalizacje sądów, specjalnie przeszkoleni sędziowie – szykuje się dużo zmian. Zmiany w praktyce przedstawią nasi eksperci podczas webinara.
lip
2020
Zrób porządek w prawach własności intelektualnej z ekspertami JWP
Rozmowy z JWP to nowa forma spotkań na żywo z ekspertami kancelarii JWP.