Szkolenia

Rzecznicy Talentów – Praktycznie (wszystko) o strategii ochrony praw własności intelektualnej i przemysłowej i roli rzecznika patentowego w Twoim biznesie. Podsumowanie projektu
Zapraszamy na siódme spotkanie w ramach IV edycji projektu Rzecznicy Talentów
cze
2021
Rzecznicy Talentów – Ochrona własności intelektualnej w świecie technologii cyfrowych i Internecie
Zapraszamy na szóste spotkanie w ramach IV edycji projektu Rzecznicy Talentów
maj
2021
Własność intelektualna w e-commerce, czyli co powinniśmy wiedzieć prowadząc działalność w sieci
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online dotyczące praktycznych aspektów ochrony praw własności intelektualnej przy prowadzeniu biznesu online.
Rzecznicy Talentów – Prawa autorskie w pracy naukowej i biznesie
Zapraszamy na piąte spotkanie w ramach IV edycji projektu Rzecznicy Talentów
2021
Rzecznicy Talentów – Nie podrabiaj! Nie naruszaj! Czyli kto i kiedy działa wbrew prawu?
Zapraszamy na czwarte spotkanie w ramach IV edycji projektu Rzecznicy Talentów
mar
2021
Rzecznicy Talentów – Wykorzystanie znaków towarowych i wzorów przemysłowych w strategii przedsiębiorstwa
Zapraszamy na trzecie spotkanie w ramach IV edycji projektu Rzecznicy Talentów
lut
Unijny znak towarowy, a Brexit – jak utrzymać ochronę w Wielkiej Brytanii
Zapraszamy na darmowe spotkanie online dotyczące praktycznych aspektów zmian dotyczących ochrony znaków towarowych i wzorów przemysłowych, które wejdą w życie w wyniku nadchodzącego Brexitu.
gru
2020
Rzecznicy Talentów – Wynalazki pod ochroną – patenty, wzory użytkowe, tajemnica przedsiębiorstwa
Zapraszamy na pierwszy webinar w ramach projektu Rzecznicy Talentów.
lis
Rzecznicy Talentów – Świat innowacji a świat własności intelektualnej
Zapraszamy na pierwszy webinar w ramach projektu Rzecznicy Talentów.
paź
2020
Nowe sądy własności intelektualnej – praktyczny przewodnik dla przedsiębiorców
Już 1 lipca ruszają wyspecjalizowane sądy ds. własności intelektualnej. Nowe instrumenty prawne, 4 wyznaczone lokalizacje sądów, specjalnie przeszkoleni sędziowie – szykuje się dużo zmian. Zmiany w praktyce przedstawią nasi eksperci podczas webinara.
lip
2020
Zrób porządek w prawach własności intelektualnej z ekspertami JWP
Rozmowy z JWP to nowa forma spotkań na żywo z ekspertami kancelarii JWP.
cze
2020
„Innowacje pracownicze w warunkach pracy zdalnej”- WEBINAR
Fundacja JWP wraz z kancelarią JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zaprasza na bezpłatny webinar skierowany do pracodawców, których pracownicy świadczą pracę zdalną dla firmy.
maj
„Własność intelektualna firmy  – polisa na czas kryzysu”- WEBINAR
„Własność intelektualna firmy – polisa na czas kryzysu”- WEBINAR
Fundacja JWP wraz z kancelarią JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zaprasza na bezpłatny webinar z okazji Światowego Dnia Własności Intelektualnej.
2020
Konsekwencje nowelizacji prawa własności przemysłowej dla branży chemicznej
Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi wraz z Partnerem - Polską Izbą Przemysłu Chemicznego serdecznie zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. "Konsekwencje nowelizacji prawa własności przemysłowej dla branży chemicznej".
2020
Nowelizacja prawa własności przemysłowej – co każdy przedsiębiorca wiedzieć powinien?
Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi serdecznie zaprasza swoich klientów na szkolenie Nowelizacja prawa własności przemysłowej - co każdy przedsiębiorca wiedzieć powinien?
mar
Zgadzam się