„Ekspansja za wielką wodę, czyli co trzeba wiedzieć o ochronie znaków towarowych w USA”- WEBINAR
„Ekspansja za wielką wodę, czyli co trzeba wiedzieć  o ochronie  znaków towarowych w USA”- WEBINAR
Data i Godzina: 2022-06-08 | 11.00-12.30
Miejsce: Webinar - online

Webinar skierowany do przedsiębiorców różnych sektorów rynku planujących ekspansję na rynek amerykański.

Podczas spotkania ekspert przekaże najważniejsze informacje dot. ochrony znaków towarowych na rynku amerykańskim.

Urszula Nowak -  rzecznik patentowy

• Jak zaplanować strategię ochrony produktu na rynku amerykańskim?
  • Na co zwrócić uwagę, by skutecznie chronić oznaczenie w Ameryce?
  • Jakie formalności trzeba spełnić przy rejestracji znaku towarowego w USA?
  • Podobieństwa i różnice w procesie rejestracji znaku w Polsce i USA?
  • Podsumowanie, pytania

Udział w webinarze jest bezpłatny!

Wystarczy zarejestrować się poprzez formularz.

Wypełniając formularz akceptujecie Państwo poniższe:

• Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych przez kancelarię JWP Rzecznicy Patentowi, Fundację JWP i podmioty powiązane w celach marketingowych.
  • Zgadzam się na wykorzystywanie mojego adresu e-mail do przesyłania informacji handlowych, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  • Oświadczam, że zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dostępnej na stronie www.fundacja-jwp.pl

Szkolenie nie jest przeznaczone dla profesjonalnych pełnomocników.

Partnerzy szkolenia:

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej, Turecka Izba Gospodarcza, Agencja Rozwoju Pomorza, Puławski Park Naukowo- Technologiczny