Rzecznicy Talentów – Nie podrabiaj! Nie naruszaj! Czyli kto i kiedy działa wbrew prawu?
Data i Godzina: 2021-03-18 | 16:00-17:15
Miejsce: Webinar - Online

Zapraszamy szczególnie studentów kierunków politechnicznych, nauk przyrodniczych i prawa, doktorantów, pracowników naukowych uczelni wyższych, ale także przedsiębiorców i innowatorów ze start-upów.

18 marca 2021r. zapraszamy na czwarte spotkanie w ramach IV edycji projektu Rzecznicy Talentów.

16:00 - 17:15 - webinar
17:15 - 17:30 - czat z ekspertem
17:30 - 17:40 - test dla chętnych

Małgorzata Furmańska - radca prawny

Karolina Brzezińska - aplikant radcowski

• Dlaczego nie wszystkie pomysły są oryginalne?

• Czy wszędzie ochrona praw wyłącznych jest taka sama? Jaki jest jej zakres?

• Na czym polega naruszenie praw wyłącznych (znak towarowy i wzór przemysłowy) ?

• Jak w sieci może dojść do naruszenia, czyli podróbki online.

• Jak skutecznie walczyć z nieuczciwymi sprzedawcami w sieci?

• Co zrobić by nie naruszać cudzych praw?

• Podsumowanie

• Czat z ekspertem

• Test sprawdzający wiedzę dla chętnych

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymagana rejestracja poprzez formularz.

Wypełniając formularz akceptujecie Państwo poniższe:

• Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych przez kancelarię JWP Rzecznicy Patentowi, Fundację JWP i podmioty powiązane w celach marketingowych.
  • Zgadzam się na wykorzystywanie mojego adresu e-mail do przesyłania informacji handlowych, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  • Oświadczam, że zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dostępnej na stronie www.fundacja-jwp.pl