Jak być liderem w biznesie – szkolenie dla MŚP

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw zaprasza na szkolenie „Jak być liderem w biznesie i budować markę swojej firmy”. Zgłoszenia są przyjmowane do 6 października 2015 roku.

W trakcie spotkania poruszone zostaną tematy:

• Do czego potrzebna jest marka. Czym wyróżnić się na konkurencyjnym rynku?
  • Budowanie trwałej przewagi konkurencyjnej – czyli 2 elementy, których nie może skopiować konkurencja.
  • Jak wybrać kanały i jak je wykorzystywać do komunikacji marek?
  • Czy media powinny informować o produkcie czy o właścicielu firmy?
  • Jaki wpływ na postrzeganie marki ma etap wyszukiwania informacji o Tobie i Twojej ofercie?

Szkolenie trwa 5 h, a połowa poświęcona jest na pracę warsztatową. W trakcie warsztatów przedstawiane są przykłady z polskiego rynku i  inspiracje z rynków zagranicznych. Zajęcia będą prowadzone przez wieloletnich praktyków branży reklamowej w Polsce. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw.