Nowa strona Fundacji JWP

Witamy na nowej stronie Fundacji JWP! Zmiana jest ściśle związana z wdrożeniem nowej identyfikacji wizualnej dla całej Grupy JWP, w skład której wchodzi również Fundacja.

Mimo zmiany staramy się zachować ciągłość działań i dbamy o to, aby przepływ informacji czy rejestracja na szkolenia odbywały się bez zakłóceń. Wszelkie rejestracje na szkolenia dokonane przed wdrożeniem nowej strony www zachowują ważność.

Dokładamy wszelkich starań, aby nowa strona działała poprawnie, jednakże w przypadku gdy zauważą Państwo jakiś błąd na stronie to będziemy bardzo wdzięczni za przesłanie uwagi mailem poprzez formularz kontaktowy w zakładce „Kontakt”.

Już niebawem planujemy uruchomienie mobilnej wersji serwisu, który wygodnie będziecie mogli przeglądać na tabletach i smartfonach.