Śniadanie biznesowe Klubu „Zielone Biuro”

Fundacja Partnerstwo dla Środowiska oraz kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi zapraszają na śniadanie biznesowe Klubu „Zielone Biuro”.  Do udziału zachęcamy firmy z certyfikatami ekologicznymi oraz przedsiębiorstwa, dla których ekologia to ważny czynnik rozwoju. Spotkanie odbędzie się 14 czerwca 2016 roku przy ul. Żelaznej 28/30 w Warszawie.

W trakcie seminarium będzie mowa m.in. o tym jak motywować siebie i innych do podejmowania działań w Zielonym Biurze,, dowiemy się jak działa nasz mózg oraz jak negocjować by osiągnąć porozumienie. Podzielimy się również dobrymi praktykami z Zielonych Biur w obszarze CSR oraz EKO.

Udział w śniadaniu jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia należy przesłać na adres email: malgorzata.bartkiewicz@fpds.pl  z wykorzystaniem formularza rejestracyjnego.

Do pobrania: Zaproszenie na śniadanie biznesowe Klubu „Zielone Biuro”