„Innowacje pracownicze w warunkach pracy zdalnej”- WEBINAR
„Innowacje pracownicze w warunkach pracy zdalnej”- WEBINAR
Data i Godzina: 2020-05-12 | 11.00-12.15
Miejsce: Webinar - online

Webinar skierowany do przedsiębiorców różnych sektorów rynku, których pracownicy świadczą pracę zdalną.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, czym są innowacje pracownicze, kiedy innowacyjne rozwiązanie stanowi własność przedsiębiorstwa, czego pracodawca powinien pilnować podczas gdy pracownicy świadczą pracę zdalną oraz  jak pracodawca może zabezpieczyć swoje wynalazki, tak by w pełni mógł z nich korzystać w przyszłości.

Małgorzata Furmańska - radca prawny

Adam Trawczyński - aplikant rzecznikowski

Partnerem spotkania jest: Agencja Rozwoju Pomorza

• czym są innowacje pracownicze?
  • jakie są wymogi nabycia praw przez pracodawcę?
  • kiedy pracodawca ma prawo do innowacji pracowniczej w czasach pracy zdalnej?
  • jak firmy pozyskują najcenniejsze pomysły swoich pracowników?
  • jakie są prawa pracownika do innowacji w czasach pracy zdalnej?
  • jakie informacje i dokumenty mogą przydać się do zabezpieczenia praw własności przemysłowej?
  • czy to wszystko się opłaca? podsumowanie, czat z ekspertami

Udział w webinarze jest bezpłatny!

Wystarczy zarejestrować się poprzez formularz.

Wypełniając formularz akceptujecie Państwo poniższe:

• Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych przez kancelarię JWP Rzecznicy Patentowi, Fundację JWP i podmioty powiązane w celach marketingowych.
  • Zgadzam się na wykorzystywanie mojego adresu e-mail do przesyłania informacji handlowych, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  • Oświadczam, że zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dostępnej na stronie www.fundacja-jwp.pl