Prawo autorskie dla grafików
Data i Godzina: 2017-05-15 | 10:00 - 11:30
Miejsce: Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi, ul. Żelazna 28/30, 00-833 Warszawa

Graficy, twórcy identyfikacji wizualnej, przedstawiciele agencji marketingowych/reklamowych/brandingowych.

Fundacja JWP, kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi, Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej, Polskie Stowarzyszenie Marketingu oraz magazyn "Grafmag" zapraszają na warsztaty "Prawo autorskie dla grafików?". Jest to ostatnie z cyklu spotkanie w ramach szkoleń z zakresu ochrony własności intelektualnej dla przedstawicieli agencji marketingowych/reklamowych/brandingowych (pełna lista szkoleń w ramach całego cyklu).

Agnieszka Rolbiecka, radca prawny

• Utwór – przesłanki ochrony prawno-autorskiej
  • Jakie prawa przysługują twórcom?
  • Jakie są rodzaje umów prawno-autorskich?
  • Co zawrzeć w umowie?
  • Co, gdy brak w umowie wyraźnych postanowień dotyczących praw autorskich?
  • Studium przypadku.

Szkolenie jest bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie się w poniższym formularzu (rejestrując się na szkolenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb szkoleniowych Fundacji JWP z siedzibą w Warszawie przy ul. Żelaznej 28/30, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). W przypadku rezygnacji z seminarium prosimy o przesłanie informacji na adres fundacji: fundacja@jwp-fundacja.pl.