Z jakich źródeł sfinansować rozwój innowacyjności? Jak chronić opracowane rozwiązania?
Pokaż na mapie
Data i Godzina: 2016-04-12 | 11:00 - 14:00
Miejsce: Wrocławski Park Technologiczny, budynek Alfa, parter, ul. Klecińska 123
Dla kogo:

Przedsiębiorcy

Opis:

Jak uzyskać dofinansowanie na działania badawczo – rozwojowe? Jak wdrażać innowacje ze wsparciem środków publicznych? Jak chronić własność intelektualną by nie przegapić szansy na finansowanie i z powodzeniem wdrożyć wyniki projektu?Zapraszamy na nasze seminarium, gdzie opowiemy o wsparciu dla małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki projektów z branż biotechnologicznej oraz IT. Do pobrania: zaproszenie na seminarium "Z jakich źródeł sfinansować rozwój innowacyjności? Jak chronić opracowane rozwiązania?"

Prelegenci:

Anna Zaleska (Manager CRIDO Taxand Sp. z o.o.)

Specjalizuje się w pozyskiwaniu pomocy publicznej dla przedsiębiorstw na realizację innowacyjnych inwestycji, projektów badawczo-rozwojowych, projektów związanych z tworzeniem centrów IT, centrów B+R, projektów prośrodowiskowych, a także w pozyskiwaniu pomocy w ramach Specjalnych Stref Ekonomicznych. Ponadto posiada szerokie doświadczenie w rozliczaniu projektów współfinansowanych ze środków publicznych.

Joanna Janoszek (Krajowy i europejski rzecznik patentowy, dyrektor biura JWP Rzecznicy Patentowi we Wrocławiu)

Jako kierownik wrocławskiego biura kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi i rzecznik patentowy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym  zajmuje się kompleksową współpracą z  przedsiębiorcami i innymi podmiotami w zakresie ochrony własności intelektualnej.

Barbara Łania- Pietrzak (Specjalista ds. informacji patentowej JWP Rzecznicy Patentowi we Wrocławiu)

Specjalizuje się w zarządzaniu własnością intelektualną. Posiada praktyczną wiedzę o procesach komercjalizacji, od momentu wytypowania IP o potencjale komercjalizacyjnym, poprzez określenie zainteresowania rynku, ustalenie polityki ochrony i zarządzania IP, wyszukiwanie partnerów biznesowych, marketing produktowy aż do wsparcia rozmów i negocjacji z przedsiębiorcami.

Warunki uczestnictwa:

Zapisy na seminarium odbywają się za pomocą formularza rejestracyjnego.

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.
Zgadzam się
x