Nowe sądy własności intelektualnej – praktyczny przewodnik dla przedsiębiorców
Nowe sądy własności intelektualnej – praktyczny przewodnik dla przedsiębiorców
Data i Godzina: 2020-07-02 | 11.00-12.15
Miejsce: Webinar - online

Spotkanie skierowane do przedsiębiorców różnych sektorów rynku, twórców, innowatorów i naukowców.

Już 1 lipca ruszają wyspecjalizowane sądy ds. własności intelektualnej.
Nowe instrumenty prawne, 4 wyznaczone lokalizacje sądów, specjalnie przeszkoleni sędziowie – szykuje się dużo zmian. Ale co to oznacza dla przedsiębiorców, twórców, innowatorów i naukowców? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie podczas webinaru.

Spotkanie będzie bazować na przykładach potencjalnego wykorzystania możliwości jakie dadzą sprofilowane sądy.

Oczywiście zachęcamy do zadawania pytań w trakcie wydarzenia!

Zapraszamy!

Helena Gajek - rzecznik patentowy, radca prawny

Małgorzata Furmańska - radca prawny

• Nowe Sądy ds. własności intelektualnej- co? gdzie? kiedy?
  • Sprawy własności intelektualnej - definicja, wyzwania i oczekiwania/ przykłady
  • Nowe uprawnienia przedsiębiorców -  gromadzenie materiałów dowodowych w postępowaniu sądowym/ przykłady
  • Nowe możliwości obrony przed zarzutami naruszenia/ przykłady
  • Dłużej, czy krócej? Taniej czy drożej? - czyli koszty i czas postępowania
  • Podsumowanie

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymagana rejestracja poprzez formularz.

Wypełniając formularz akceptujecie Państwo poniższe:

• Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych przez kancelarię JWP Rzecznicy Patentowi, Fundację JWP i podmioty powiązane w celach marketingowych.
  • Zgadzam się na wykorzystywanie mojego adresu e-mail do przesyłania informacji handlowych, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  • Oświadczam, że zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dostępnej na stronie www.fundacja-jwp.pl