Konsekwencje nowelizacji prawa własności przemysłowej dla branży chemicznej
Konsekwencje nowelizacji prawa własności przemysłowej dla branży chemicznej
Data i Godzina: 2020-04-23 | 10.00 - 11.15
Miejsce: Webinar - online

Webinar dla członków Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego (PIPC).

Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi wraz z Partnerem- Polską Izbą Przemysłu Chemicznego serdecznie zapraszają na bezpłatny webinar dla członków PIPC pt. "Konsekwencje nowelizacji prawa własności przemysłowej dla branży chemicznej".

• Piotr Godlewski - rzecznik patentowy | europejski rzecznik patentowy (EQE) | wspólnik
  • nowelizacja prawa własności przemysłowej a sektor chemiczny, najważniejsze zmiany
  • patentowanie wynalazków wg. nowych przepisów
  • zgłoszenie patentowe i unieważnienie patentu - na co zwrócić szczególną uwagę
  • podsumowanie, możliwość rozmowy z ekspertem /czat/

Webinar jest bezpłatny.

Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja poprzez formularz.

Wypełniając formularz akceptujecie Państwo poniższe:

• "Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych przez kancelarię JWP Rzecznicy Patentowi, Fundację JWP i podmioty powiązane w celach marketingowych."
  • "Zgadzam się na wykorzystywanie mojego adresu e-mail do przesyłania informacji handlowych, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną."
  • "Oświadczam, że zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dostępnej na stronie www.fundacja-jwp.pl