Ochrona własności intelektualnej w Internecie
Ochrona własności intelektualnej w Internecie
Data i Godzina: 2015-05-14 | 15:00
Miejsce: Warszawa, Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 79, sala nr 300

Studenci, doktoranci, pracownicy naukowi, przedsiębiorcy

Przedmiotem seminarium jest ochrona własności intelektualnej w Internecie. Uczestnicy seminarium będą mogli dowiedzieć się na co zwrócić uwagę rejestrując domenę internetową, tworząc stronę www czy prowadząc handel w Internecie. Podczas seminarium omówione zostaną także zagadnienia związane z pobieraniem plików w Internecie, w tym kwestie dotyczące korzystaniem z oprogramowania, używania portali do pobierania/wymiany plików, korzystania z narzędzi Google. Przedstawione zostaną również przykłady naruszeń praw własności intelektualnej w Internecie, w tym spory dotyczące prawa do domen internetowych, przykłady naruszeń praw do znaków towarowych w Internecie, a także sprawy dotyczące handlu podrabianymi towarami w cyberprzestrzeni.

mec. Agnieszka Rolbiecka

• Domeny Internetowe

• Strony www

• Reklama w Internecie

• Znaczniki Meta

• Google Adwords

• Handel elektroniczny

• Pobieranie plików w Internecie

• Podsumowanie, dyskusja

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na szkolenie poprzez poniższy formularz rejestracyjny. W przypadku rezygnacji z seminarium prosimy o przesłanie informacji na adres fundacji: fundacja@jwp-fundacja.pl

Formularz rejestracyjny

Zapoznałem się i zgadzam się z warunkami REGULAMINU

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym dla potrzeb szkoleniowych Fundacji JWP, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)