Rzecznik Patentowy – zawód dla twórczych!
Rzecznik Patentowy – zawód dla twórczych!
Data i Godzina: 2015-06-23 | 15:00
Miejsce: Politechnika Warszawska, Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych ul. Koszykowa 75, Warszawa audytorium 107, I piętro.

Uczestnicy projektu "Rzecznicy Talentów - II edycja", przedsiębiorcy, naukowcy, studenci

Druga edycja projektu "Rzecznicy Talentów", organizowanego przez Fundację JWP przy wsparciu Partnerów i Patronów dobiegła końca. Bardzo dziękujemy za Państwa zaangażowanie!

Cieszymy się, że nasze seminaria na temat ochrony własności intelektualnej spotkały się z tak dużym zainteresowaniem licznej grupy studentów i doktorantów. Zapraszamy serdecznie na finał projektu "Rzecznicy Talentów - II edycja" - program znajdą Państwo poniżej.

• mec. Dorota Rzążewska, rzecznik patentowy, radca prawny, wspólnik zarządzający Kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi
  • dr inż. Sylwia Błażej-Sosnowska - aplikant rzecznikowski
  • Patrycja Cielenkiewicz - aplikant rzecznikowski
  • Powitanie gości
  • Rzecznicy Talentów w liczbach
  • Prezentacja „Raportu o zawodzie rzecznika patentowego”
  • Rzecznik Patentowy – zawód dla twórczych! - mec. Dorota Rzążewska, rzecznik patentowy, radca prawny, wspólnik zarządzający Kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi
  • Dlaczego chcę zostać rzecznikiem patentowym? - dr inż. Sylwia Błażej Sosnowska i Patrycja Cielenkiewicz, aplikantki rzecznikowskie
  • Ogłoszenie wyników konkursu o staż w Kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi
  • Rozdanie certyfikatów uczestnikom projektu
  • Podsumowanie i zakończenie spotkania

Formularz rejestracyjny

Zapoznałem się i zgadzam się z warunkami REGULAMINU

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym dla potrzeb szkoleniowych Fundacji JWP, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)